Uvozi predstave v svoj koledar

Ponedeljek2. 12.
19:00

16. Mednarodni festival animiranega filma Animateka

Panorama I: Vzhodno- in srednjeevropski kratki animirani filmi


21:00

16. Mednarodni festival animiranega filma Animateka

Buñuel v labirintu želv

Buñuel en el laberinto de las tortugas

Salvador Simó, Španija/Nizozemska, 2018, DCP, barvni, 80’, ap, svp

Torek3. 12.
15:00

16. Mednarodni festival animiranega filma Animateka

Panorama II: Vzhodno- in srednjeevropski kratki animirani filmi

17:00

16. Mednarodni festival animiranega filma Animateka

Baltik na obisku: Sovjetski časi

19:00

16. Mednarodni festival animiranega filma Animateka

Tekmovalni program Mladi talenti Evrope I

21:00

16. Mednarodni festival animiranega filma Animateka

Animirani dokumentarci I

Sreda4. 12.
15:00

16. Mednarodni festival animiranega filma Animateka

Ariol, Mišji razbojnik in druge najboljše animirane serije (7+)

17:00

16. Mednarodni festival animiranega filma Animateka

Baltik na obisku: Neodvisnost

19:00

16. Mednarodni festival animiranega filma Animateka

Tekmovalni program Mladi talenti Evrope II

21:00

16. Mednarodni festival animiranega filma Animateka

Funan

Funan

Denis Do, Francija/Luksemburg/Belgija/Kambodža, 2018, DCP, barvni, 86’, svp

Četrtek5. 12.
15:00

16. Mednarodni festival animiranega filma Animateka

Panorama III: Vzhodno- in srednjeevropski kratki animirani filmi

17:00

16. Mednarodni festival animiranega filma Animateka

Maronino fantastično popotovanje (9+)

Călătoria fantastică a Maronei/L’extraordinaire voyage de Marona

Anca Damian, Francija/Romunija/Belgija, 2018, DCP, barvni, 92', ap, svp

19:00

16. Mednarodni festival animiranega filma Animateka

Tekmovalni program Mladi talenti Evrope III

21:00

16. Mednarodni festival animiranega filma Animateka

Baltik na obisku: Zlata doba

Petek6. 12.
15:00

16. Mednarodni festival animiranega filma Animateka

Panorama IV: Vzhodno- in srednjeevropski študentski kratki animirani filmi

17:00

16. Mednarodni festival animiranega filma Animateka

Baltik na obisku: Nadaljevanje zlate dobe

19:00

16. Mednarodni festival animiranega filma Animateka

Tekmovalni program Mladi talenti Evrope IV

21:00

16. Mednarodni festival animiranega filma Animateka/Baltik na obisku

Prioritete + Away

Prioritātes + Away


Sobota7. 12.
16:00

16. Mednarodni festival animiranega filma Animateka

Baltik na obisku: Medgeneracijsko oplajanje

18:00

16. Mednarodni festival animiranega filma Animateka

Animirani dokumentarci II

20:00

16. Mednarodni festival animiranega filma Animateka

Svetovni jagodni izbor IV

22:00

16. Mednarodni festival animiranega filma Animateka/Baltik na obisku

Kamenje v mojih žepih

Rocks in My Pockets

Signe Baumane, Latvija/ZDA, 2014, DCP, barvni, 88’, sp

Nedelja8. 12.
16:00

16. Mednarodni festival animiranega filma Animateka

Tito in ptice (8+)

Tito e os Pássaros

Gustavo Steinberg, Gabriel Bitar, André Catoto, Brazilija, 2018, DCP, barvni, 73’, ap, svp

18:00

16. Mednarodni festival animiranega filma Animateka

Najboljše evropske šole

Best European Schools

20:00

16. Mednarodni festival animiranega filma Animateka

Funan

Funan

Denis Do, Francija/Luksemburg/Belgija/Kambodža, 2018, DCP, barvni, 86’, svp