Uvozi predstave v svoj koledar

Ponedeljek5.12.
18:00

13. Animateka

Vzhodnoevropska in srednjeevropska panorama I

20:00

13. Animateka

Cartoon d'Or 2016

22:00

13. Animateka

Celovečerni animirani film Psihonavta

Psiconautas, los niños olvidados

 Alberto Vazques, Pedro Rivero, Španija, 2015, DCP, 75', ap, svp

Torek6.12.
15:00

13. Animateka

Žirija se predstavlja – Joni Männistö

17:00

13. Animateka

Evropski študentski tekmovalni program I

20:00

13. Animateka

Celovečerni animirani film April in nenavadni svet

Avril et le monde truqué

Christian Desmares, Franck Ekinci, Francija, 2015, DCP, 105', svp

22:00

13. Animateka

Retrospektiva 3D računalniško animirani film I: Začetki

Sreda7.12.
15:00

13. Animateka

Žirija se predstavlja – Mauro Carraro

17:00

13. Animateka

Evropski študentski tekmovalni program II

20:00

13. Animateka

Retrospektiva 3D računalniško animirani film II: Obredi

22:00

13. Animateka

Celovečerni animirani film Daleč na sever

Tout en haut du monde

Rémi Chayé, Francija/Belgija/Luksemburg/Danska, 2015, DCP, 80’, svp

Četrtek8.12.
15:00

13. Animateka

Žirija se predstavlja – Chris Landreth

17:00

13. Animateka

Evropski študentski tekmovalni program III

20:00

13. Animateka

Retrospektiva 3D računalniško animirani film III: Posebneži

22:00

13. Animateka

Retrospektiva: 3D računalniško animirani film IV: celovečerni animirani film Adama

Simon Rouby, Francija/Belgija/Luksemburg, 2015, digital, 82’, ap, svp

Petek9.12.
11:00

13. Animateka

Zajtrk z avtorji

15:00

13. Animateka

Žirija se predstavlja – Paul Bush: Kratki filmi

17:00

13. Animateka

Evropski študentski tekmovalni program IV

19:00

13. Animateka

Retrospektiva 3D računalniško animirani film V/Celovečerni animirani film Cafard

Jan Bultheel, Belgija/Nizozemska/Francija, 2015, DCP, 86', ap, svp 

21:00

13. Animateka

Žirija se predstavlja – Paul Bush: Celovečerni animirani film Babeldom

Paul Bush, Velika Britanija, 2011, digitalni format, 80’, svp

Sobota10.12.
11:00

13. Animateka

Zajtrk z avtorji

14:00

13. Animateka

Vzhodnoevropska in srednjeevropska panorama II

16:00

13. Animateka

Žirija se predstavlja – Sarah Saidan

18:00

13. Animateka

Retrospektiva 3D računalniško animirani film VI: 3D/2D

20:00

13. Animateka

Retrospektiva 3D računalniško animirani film VII: Študenti premikajo meje

22:00

13. Animateka

Cartoon d'Or 2016

Nedelja11.12.
11:00

13. Animateka

Slonova panorama I (7+)

13:00

13. Animateka

Slonova panorama II (10+)

15:00

13. Animateka

Vzhodnoevropska in srednjeevropska panorama III

17:00

13. Animateka

Animirani dokumentarci

19:00

13. Animateka

Retrospektiva 3D računalniško animirani film VIII: najboljši s festivala Animanima

21:00

13. Animateka

Brezplačna projekcija presenečenja ob zaključku 13. Animateke